Zespoły

Zespół Lazy Class powstał latem 2013 roku w Warszawie i od początku swojego istnienia wierny jest stylistyce oi! i street punkowej. W 2014 roku zespół zadebiutował wydaną własnym sumptem kompaktową epką „Better life” na której znalazły się cztery utwory. Kilka miesięcy później holenderskie wydawnictwo Rebellion Records wydało winylową wersję epki. Od połowy 2014 roku Lazy Class regularnie koncertuje na terenie kraju jak i za granicą (Niemcy, Białoruś, Rosja, Irlandia, Austria, Czechy, Słowacja,UK ,Litwa ).

W 2015 roku zespół wydał mini album „Hell of San Domingo”, którego wydawcą ponownie był Rebellion Records, oraz splitna CD i LP z lubelskim zespołem Max Cady (kooperacja wydawnictw Bad Look, Black Wednesday, Lazy Class i No Pasaran). W 2016 roku ukazały się kompilacje; kasetowa „The Tape” oraz wydany przez Oldschool Records CD „First 3 years”.

W czerwcu 2017 ukazało się ostatnie jak do tej pory wydawnictwo Lazy Class – winylowa epka pt. „Pressure rising” wydana przez niemiecki label Spirit of the Streets.

Zespół pojawił się również na kilku składankach takich jak „Warsaw hardcore/punk attack vol.3” „Cashing in on Christmas vol.7” czy „Ramones Maniacs Poland”.

https://www.facebook.com/lazyclassoi

 

Negative Vibes to warszawski zespół powstały w 2016 roku. Od początku założeniem było granie tradycyjnego hardcore’a z lekko oi-owym sznytem.

Jak wskazuje nazwa grupy nie znajdziecie w ich graniu zbyt wielu pozytywnych emocji. Z tekstów wylewa się złość, frustracja, zgorzknienie i nienawiść do społeczeństwa.

Zespół do tej pory wydał dobrze przyjętą epkę „Negative Vibes”, która ukazała się wspólnym nakładem N.I.C. Records, DIY Koło i Melina Records.

https://www.facebook.com/negativevibeshc